چرا آموزش مجازی زبان را توصیه می کنیم؟

ما بارها این حکایت را تعریف کرده ایم که ” جوانی به سقراط مراجعه می نماید و تقاضا می کند تا سقراط به او فلسفه یاد دهد. سقراط سر جوان را در حوض آب فرو می کند و نگه می دارد تا حدی که جوان نیاز به نفس کشیدن پیدا می کند و شروع می کند به دست و پا زدن، سقراط جوان را از آب خارج می کند و به او می گوید: هر وقت احساس کردی که به فلسفه به اندازه اکسیژن نیاز داری و بدون آن نمی توانی زندگی کنی بیا تا من به تو فلسفه یاد بدهم.” ما سقراط نیستیم اما توصیه می کنیم که اگر به یادگیری زبان خارجی واقعا نیاز ندارید و نمی خواهید آن را به صورت جدی و کاربردی یاد بگیرید این دوره آموزشی را پیگیری نفرمایید.

 

free-language-learning-apps-805x450

 

  • این نوع سیستم آموزش به صورت هم زمان اتفاق می افتد بطوریکه تصویر استاد دیده می شود اما دانشجویان می توانند به صورت صوتی شرکت کرده و فقط اسلایدها را دیده و صدای یکدیگر را می شنوند.
  • در این نوع آموزش می توان براحتی بیش از یک رشته و تخصص را فرا گرفت.
  •  نیازی به تلف شدن وقت در اثر رفت و آمد و حضور در کلاس نیست و با حذف تردد های بی مورد نه تنها از هزینه کل آموزش کاسته می شود بلکه به کاهش ترافیک و آلودگی هوا (که در شهرهای بزرگ به یک معضل بزرگ تبدیل شده است.) کمک می کند.
  • در آموزش مجازی افراد می توانند در هر نقطه از کشور و فقط با دسترسی به اینترنت به آموزش زبان های مختلف و موردعلاقه ی خود که امکان آموزش آن در محل زندگی خود نیست بپردازند.
  • دانشجوياني که در يک دوره مجازی ثبت نام مي کنند، وارد محيط عاري از خطر (Risk Free) مي شوند که مي توانند در آن موارد جديدي را آزمايش کنند و مرتکب اشتباه شوند بدون اينکه خود را در معرض قضاوت ديگران قرار دهند. اين قابليت به ويژه زماني ارزش دارد که دانشجویان يادگيري مهارت هايي نظير تصميم گيري و رهبري را تجربه مي کنند. محيط عاري از ترس، قدرت اعتماد به نفس و خلاقيت فراگيران را بالا خواهد برد.

پردیس فناوری کیش با بهره گیری از اساتید برجسته دانشگاه های معتبر و نیز جدیدترین سیستم آموزش الکترونیکی که تجربه چندین سال ارائه خدمات را در کارنامه خود دارد آمادگی اجرای کلاس های زبان های خارجی به صورت مجازی و غیرحضوری را در این سامانه دارد.

با اعطای گواهی و مدرک معتبر پس از پایان دوره

[mx_livechat width="400" height="600"]