درباره پردیس

*طراح ویژه راه اندازی سیستم مشاوره آنلاین از راه دور در صنعت کشور (دوراصنعت ) برگزاری دوره های آنلاین و الکترونیکی همزمان (E learning) در حوزه زبان های خارجی و کامپیوتر*

پردیس فناوری کیش حاصل تصمیم و هم افزایی جمعی از اساتید, نخبگان و کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی میباشد که  ضمن ثبت اختراع اولین سامانه مشاوره از راه دور در صنعت (دورا صنعت) با بهره گیری از روش های علمی و فنی و تجربیات ارزنده خود در زمینه های سیستم های مشاوره الکترونیکی، مدیریتی, مهندسی و علوم انسانی توانسته است در انجام پروژه های کاربردی, تحقیق و توسعه (R&D) , کارگاه ها و سمینارهای پژوهشی و آموزشی همگام با تحولات روز جهان حرکت نماید. از این رو همواره مشارکت خود را با بدنه دانشگاه و صنعت جامعه حفظ نموده است.

 

دفتر اصلی این مجموعه در مرکز انتقال فناوریهای پشرفته کیش (high tech) مستقر می باشد و اعلام می نماید این دفتر و نمایندگی های آن در تهران، هیچگونه وابستگی تشکیلاتی و یا کارگزاری با نهاد های دولتی ندارد. و به عنوان بخش خصوصی دانش بنیان درصورت انعقاد تفاهم نامه همکاری با موسسات دولتی و یا خصوصی با آنها فعالیت می نماید.

 

بی تردید تبلور اندیشه, سرآمد بودن و پیشگامی در طرح های بزرگ و عرصه های علمی و فنی, نیازمند تحقق پیوند واقعی دانشگاه, صنعت و جامعه است.

 

<< پردیس فناوری کیش تبلور پیوند دانشگاه, صنعت و جامعه >>

اطلاعات پردیس

تلگرام

kishtech@

telegram.me/kishtech

telegram-0

تلفن تماس

4-2-1392_image635024205290398707

 تلفن های  تماس :

مستقر در مرکز انتقال فناوری های پیشرفته کیش :  44453877 – 076

دفتر مرکزی تهران :  66176196   66958973 – 021

ایمیل

info@kishtech.ir

email

مهارت های ما

کلاس های اکترونیکی زبان های خارجی97%

کارت های بین الملل81%

کلاس های الکترونیکی کامپیوتر90%

کارگاه های تخصصی85%

همایش و سمینار96%