دوره حرفه ای روانشناسی مربیگری در فوتبال

دوره حرفه ای روانشناسی مربیگری در فوتبال

پردیس فناوری کیش _ دپارتمان ورزشی ؛

دوره روانشناسی  فوتبال ؛ دانشی میان رشته‌ای است که به بررسی داده‌های دو دانش حرکت شناسی و روان‌شناسی می‌پردازد. این رشته همزمان به بررسی چگونگی تأثیر عوامل روانشناختی بر عملکرد آدمی و همین‌طور چگونگی مشارکت تأثیرات ورزش و تمرین‌های فوتبالی بر عوامل روانشناختی و جسمی می‌پردازد. روان‌شناسی ورزش کاربردی به آموزش و راهنمایی‌های روان شناختی برای افزایش عملکرد می‌پردازد. از مهارت‌های روانشناختی که آموزش داده می‌شود می‌توان به تصویرسازی ذهنی، مدیریت انرژی، نظم بخشیدن به هدف‌ها، گفتگو با خود اشاره کرد. روان شناسان ورزش کاربردی معمولاً با قهرمانان و مربی‌ها کار می‌کنند، اگرچه برخی از آنها برای دیگر کارفرماها از جمله ورزشکاران، مدیران تجاری و ارتش کار می‌کنند.

همچنین در دوره روانشناسی  فوتبال:، با رویکرد کاملا علمی برای توانمند سازی مربیگران و تحلیلگران ورزشی ، مدیریت باشگاه های ورزشی و علاقه مندان به بخش ورزش فوتبال برگزار می گردد ، مدرس این دوره ویژه جناب آقای وحید رحیمی مربی رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا ، روانشناس حرفه ای فوتبال از دانشگاه تهران ، مشاور فنی آکادمی فوتبال باشگاه پرسپولیس  می باشد .

ثبت نام در
www.portal.kishtech.ir

ثبت نام در
www.portal.kishtech.ir

روانشناس ورزش فوتبال

فوتبال مانند هر ورزش دیگر همراه با حوادث، اتفاق‌ها و تغییرات است، که این بر عملکرد ذهنی فرد تاثیر می‌گذارد. وظیفه روانشناس فوتبال، نظارت بر تاثیرات محیطی، اجتماعی و کنش‌های ذهنی بازیکن است، تا تشویش‌های روانی به حداقل برسد. روانشناس ذهنی علاوه بر عملکرد فردی هر ورزشکار از یک تیم، به بررسی هماهنگی و ارتباط میان بازیکنان می‌پردازد. رعایت خدمات روانشناس فوتبال شامل فعالیت‌های میدانی و درمان پزشکی (کلینیکی)، است.

روانشناسی در فوتبال، هم اکنون توسط فدراسیون‌های اروپایی به رسمیت شناخته شده است، به طوری که به عنوان گرایش زیرمجموعه در تخصص روانشناسی در حال توسعه است و باشگاه‌ها از روانشناس ورزشی به عنوان یکی از مربیان تیم ورزشی، استفاده می‌کنند.

ظرفیت محدود

نحوه برگزاری : آنلاین

مدرس دوره : استاد وحید رحیمی

شهریه دوره : ۹۸۰/۰۰۰ تومان با ارائه مدرک معتبر

ثبت نام در
www.portal.kishtech.ir


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانی : خیابان جمالزاده شمالی نبش کوچه سرو پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

ثبت نام از طریق سایت زیر 

www.portal.kishtech.ir

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش :

سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir          

لینکدین www.linkedin.com​​