کارگاه آموزشی نرم افزار PDMS و مدلسازی پایپینگ

کارگاه آموزشی نرم افزار PDMS و مدلسازی پایپینگ

در کشور ما ایران هر ساله ده ها پروژه ی متنوع در عرصه ی نفت و گاز و پتروشیمی توسط شرکتهای خارجی و داخلی، طراحی، مهندسی و اجرا میشود. با وجود تجربیات گرانبهای مهندسین و پیمانکاران این عرصه، عدم مستند سازی و طراحی های اولیه ی دقیق عموما در فازهای اجرایی مشکلات عدیده ای برای پیمانکاران و کارفرمایان ایجاد می کند به طوری که اکنون در بسیاری از نقاط جهان، پروژه ها به دلیل طراحی های نادرست، دچار بازنگری های هزینه بر شده و وقفه های طولانی در به سر انجام رساندن این پروژه ها به وجود آمده است. اینجاست که اهمیت هرچه بیش تر به طراحی و مدل سازی اولیه و استفاده از نرم افزارهای تخصصی در این زمینه نمود پیدا می کند. آنچه که اکنون شاهد ان هستیم، ورود این نرم افزارهای تخصصی به عرصه صنعت کشور است، یکی از این نرم افزارهای تخصصی که رفته رفته در اکثر شرکت های ایرانی نیز جای سایر بسته های نرم افزاری مشابه خود را میگیرد، نرم افزار PDMS است.
این نرم افزار محصول شرکت AVEVA و در زمره ی کار آمدترین و قدرتمندترین نرم افزارهای مدل سازی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در دنیاست که در اکثر کشورها به عنوان اولین انتخاب در مقایسه با نرم افزارهای مشابه مورد استفاده قرار می گیرد. توانایی این نرم افزار در مدل سازی همه جانبه و امکان گرفتن خروجی های متنوع، آن را در نوع خود منحصر به فرد کرده است.

ثبت نام : www.portal.kishtech.ir

ثبت نام : www.portal.kishtech.ir

بخشی از محتوای دوره :

مدل سازی اولیه یک سایت (PLANT)
طراحی کامل یک پالایشگاه ، نیروگاه و یا موتورخانه
طراحی کامل سیستم پایپینگ (لوله کشی)
توانایی ساخت تجهیزات ساختمانی (Structure)ی پروژه
قابلیت دادن خروجی تمامی مواد و تجهیزات مصرف شده در طراحی (حتی تا متراژ لوله و تعداد زانویی استفاده شده در سیستم لوله کشی)
قید گذاری های آگاهانه در مسیر های سیالات در گذر در لوله ها
نمایش گرافیکی ساده

 


تاریخ برگزاری : ۱۳۹۹/۰۵/۲۵

شهریه کارگاه ۸ ساعته : ۳۶۰/۰۰۰ هزارتومان

راه های ارتباطی : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۴۹۳۵۲۷

آدرس : بلوار کشاورز خیابان ۱۶ آذر انتشارات دانشگاه تهران پلاک ۵۴ طبقه ۵ واحد۹