یادگیری زبان ویژه کودکان

یادگیری زبان ویژه کودکان

پردیس فناوری کیش_طرح مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت_دپارتمان زبانهای خارجی :

مجموعه پردیس فناوری کیش  یکی از بهترین مکان ها برای آموزش زبان به کودکان بین 7 تا 12 ساله است. بسیاری از متخصصان و روانشناسان اعتقاد دارند که بهترین سن یادگیری زبان دوم، حداقل از 7 سالگی است؛ یعنی زمانی که کودک به مدرسه رفته و با الفبای اصلی زبان مادری خودش آشنا شده است و از این رو با یادگیری یک زبان دیگر و آن هم به طور همزمان می تواند فعالیت ذهنی خود را بیشتر کند. از این رو در بیشتر موسسه زبان کودکان هدف بر این است که با یاد دادن زبان دوم به بچه‌های کم سن و سال، علاوه بر آموزش به فعالیت ذهنی و روانی آن‌ها کمک بیشتری کنند.

یادگیری زبان دوم برای کودکان مزیت‌های زیادی را می تواند به همراه داشته باشد:

  • اولین مزیت افزایش سطح دانش کودک و تجزیه و تحلیل ذهن او برای تفکیک الفبا و لغات با زبان مادری است.
  • دومین مزیت اینکه سطح ارتباط اجتماعی را افزایش می‌دهد. کودک هر چه دایره لغاتش نسبت به دیگران زیاد شود، راغب است که ارتباط بیشتری را با دیگران برقرار کند؛ همچنین از آنجا که زبان دومی را هم یاد می‌گیرد، به دنبال این است تا توانایی خود را به دیگران نشان دهد.
  • سومین مزیت اینکه اعتماد به نفس کودکان را به شدت افزایش می‌دهد. در واقع این‌ها نمونه‌های مزیت‌هایی است که در برنامه آموزشگاه زبان کودکان دنبال می‌شود.

دوره زبان کودکان از سن 7 تا 12 است و علت شروع شدن آن از 7 سالگی، به خاطر این است که کودکان از قبل باید با الفبای زبان مادری خود آشنایی کامل داشته باشند. دوره‌های آموزش زبان به سه دوره مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم می‌شود که البته در بعضی از آموزشگاه‌ها فقط دوره مبتدی و پیشرفته وجود دارد و دوره متوسط را بین دو دوره دیگر تقسیم کرده‌اند. در دوره کیش تک علاوه بر آموزش کتاب اصلی از منابع دیگری مانند کتاب کار در منزل، آهنگ، کتاب لغات مخصوص کودکان و فیلم‌های کارتونی استفاده می‌شود. تمامی این منابع آموزشی بر اساس درک کودک تهیه شده است و هیچ خبری از اطلاعات سخت و پیچیده نیست تا کودک از یادگیری زبان سرخورده نشود. همچنین سعی شده است از واژگان و دستورزبان‌ ساده برای آموزش استفاده شود و همچنین به کودکان جملات کاربردی در موقعیت‌های مختلف را در این 5 سال و به آرامی بیان شود تا در نهایت آن‌ها بتوانند حداقل یک ارتباط ساده و عامیانه را با یک فرد خارجی به راحتی و سریع برقرار کنند.  کلاس های ما به خاطر شرایط کرونا به صورت آنلاین همزمان و یا به صورت ویدیوهای آموزشی مخصوص فرزند دلبندتان برگزار میشود .

Cours de français pour enfants - Institut de Langue Française (ILF)

چرا باید کودکان خود را به پردیس فناوری کیش بفرستیم؟

در دنیایی که امروزه زندگی می‌کنیم، ارتباط با دیگر کشورها حرف اول را می‌زند و افرادی می‌توانند به راحتی با مردم سراسر دنیا صحبت کنند که زبان آن‌ها را بدانند. انگلیسی زبان مشترکی است که بیشتر مردم تمامی کشورها قادر به صحبت کردن آن هستند. همچنین بسیاری از منابعی که در دنیا وجود دارد، همه به زبان انگلیسی است که بعضی از آن‌ها به زبان‌های دیگری هم نوشته شده است. از این رو یادگیری زبان اهمیت زیادی پیدا کرده است. اگر می خواهید کودکتان زودتر زبان انگلیسی را بیاموزد می توانید، او را در کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان ثبت نام کنید.

در گذشته در ایران افرادی که فقط یک زبان را می‌دانستند، جایگاه و شغل بسیاری خوبی می‌توانستند در جامعه پیدا کنند. برای همین بسیاری از افراد در بزرگسالی و بعد از دانشگاه به فکر تقویت زبان خود می‌افتند؛ اما هرچه که سن بالاتر می‌رود، به دلیل کم حوصله تر شدن و کمبود وقت، اشخاص به خوبی نمی‌توانند زبان خود را تقویت کنند و برای همین است که همیشه توصیه می‌کنیم تا از همان 7 سالگی به یادگیری زبان بپردازید . برای اینکه کودک شما زبان انگلیسی را سریع تر بیاموزد شما می توایند کودک خود را در دوره های خصوصی زبان انگلیسی ثبت نام کنید.

مزایای پردیس فناوری کیش چیست؟

  • استفاده از کتاب‌های آموزشی مخصوص کودکان
  • استفاده از مربیان آموزش دیده برای کودکان
  • استفاده از ویدئو و آهنگ برای تثبیت بهتر کلمات و جمله‌ها در ذهن کودکان
  • انجام فعالیت‌های روانشناسی در کنار آموزش برای کودکان
  • استفاده از متد و وسایل کمک آموزشی به خصوص اسباب بازی برای آموزش بهتر
  • آموزش جملات کاربردی برای کودکان به منظور برقراری ارتباط اولیه با افراد خارجی
  • برگزاری آزمون‌های متناسب با سن کودکان

جهت ثبت نام در دوره های تابستانی برای یادگیری زبان انگلیسی ویژه کودکان به سایت زیر مراجعه نمایید

www.portal.kishtech.ir