ترجمه ی راحت باقابلیت google Translate

 به نقل از پردیس فناوری کیش: به تازگی خبری جدید در مورد برنامه پرطرفدار Google Translate منتشر شده است که می تواند برای کاربران این برنامه جذاب و پرطرفدار باشد.

رونمایی از قابلیت جدید GOOGLE TRANSLATE

این برنامه یکی از برنامه های پرطرفدار در زمینه ترجمه زبان های مختلف است. هم اکنون این سرویس می تواند از 50 زبان پشتیبانی کند. از همین هفته برنامه Google Translate می تواند از سیزده زبان جدید پشتیبانی کند و نکته جالب تر اینکه قابلیت از طریق گوشی های افراد نیز امکان پذیر خواهد بود.

زبان های جدید برنامه GOOGLE TRANSLATE

در سال 2015 ، برنامه Google Translate ویژگی ترجمه تصویری را به سیستم برنامه خود اضافه کرد که می توانست حدود 27 زبان مختلفت را شناسایی کند. این ویژگی به کاربران اجازه می داد تا بتوانند منوها و علائم را دنیای واقعی خیلی سریع ترجمه کنند. در اعلامیه امروز شرکت گوگل قصد دارد تا زبان های پنجابی ، بنگالی ، ویتنامی ، تایوانی ، گجاراتی ، نپالی ، تامیل ، تلوگو و مالزیایی را به برنامه Google Translate اضافه کند که در مجموع این زبان قابل پشتیبانی این برنامه به 50 زبان می رسد.

شیوه کار با این قابلیت جدید

کاربران برای دسترسی به این ویژگی می توانند به داخل برنامه Google Translate بروند و در آنجا دوربین را باز کنند. زمانی که شما عکس موردنظر خود را از طریق این دوربین می گیرید و بعد جملات موجود در عکس را به شما نمایش می دهد و بعد این سیستم هوش مصنوعی این برنامه ، ترجمه ای از محتوای موردنظر شما با زبان انتخابی ارائه می کند.

ارائه این قابلیت جدید در به روزرسانی آینده برنامه GOOGLE TRANSLATE

این قابلیت های جدید احتمالا طی هفته آینده به برنامه اضافه خواهد شد و کاربران دو سیستم عامل اندروید و iOS به راحتی می توانند از این قابلیت جذاب و جالب در زندگی روزمره خود استفاده کنند.

قطعا این قابلیت جدید می تواند نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کند و آنها از این قابلیت کاربردی به راحتی استفاده کنند. بی شک طی روزهای آینده بازخورد کاربران را نسبت به این قابلیت جدید شاهد خواهیم بود. شرکت گوگل در چند وقت اخیر تلاش کرده تا افزونه های جذابی را به برنامه های خود اضافه کند.