دوره آموزشی جامع Social Media

دوره آموزشی جامع Social Media

پردیس فناوری کیش_طرح مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت_گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات :

در دوره بازیابی شبکه‌های اجتماعی، به بررسی اهمیت تعاملات جامع در فضای آنلاین و دیجیتال می‌پردازیم. شبکه‌های اجتماعی و آنلاین یکی از بهترین کانال‌ها برای بازاریابی ارگانیگ و تبلیغات آنلاین در دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود.

در این دوره مراحل کلیدی سفر مشتری را در طول شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌آموزیم. با برترین پلت‌فرم‌های شبکه‌های اجتماعی آشنا خواهیم شد. این دوره به شما کمک می‌کند تا ویژگی‌های اصلی و محوری، تنظیمات و تبادلات اساسی جهت بهینه سازی پست‌های شبکه اجتماعی را بشناسیم.
اساتید این‌ دوره ‌به‌روزترین آموزش‌های لازم برای طراحی و تدوین گزارش‌های حرفه‌ای از فعالیت های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و آموزش سوشال مدیا را ارائه خواهند داد.

✅ در این دوره تمام رازها برای شما برملا می شود و شما تبدیل به یک مشاور حرفه‌ای در این زمینه می شوید.

بعد از این دوره آموزشی شما دید بسیار باز و صحیحی نسبت به ماهیت هرکدام از شبکه های اجتماعی، نحوه استفاده ترکیبی از آنها، هدفگذاری صحیح و سنجش اثربخشی فعالیت های خود در آنها خواهید داشت. و در بخش ویژه اینستاگرام شما قادر خواهید بود یک پروفایل بیزینس اینستاگرام  پیشرو و خلاق را مدیریت کنید. کمپین تبلیغاتی طراحی کنید و ترافیک و سرنخ های جدید برای سایت و محصولات خودتان ایجاد کنید و …

جهت ثبت نام در دوره شبکه های اجتماعی به سایت www.portal.kishtech.ir مراجعه نمایید .

شروع دوره : پنجشنبه 22 خرداد ماه ساعت 16:00 الی 18:00

جهت ثبت نام با شماره 02166176196 تماس حاصل نمایید