لیست شرکت‌های دارای اینترنت بدون محدودیت را اعلام کنید

پردیس فناوری کیش_مدیریت مالی ؛

لیست شرکت‌های دارای اینترنت بدون محدودیت را اعلام کنید

سازمان نصر تهرانپیگیری‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران پیگیری‌های خود درباره موضوع دسترسی به اینترنت بدون فیلتر و محدودیت را ادامه می‌دهد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، این سازمان در نامه‌ای با عنوان «درخواست شفاف‌سازی در خصوص سطوح مختلف دسترسی به اینترنت» از وزیر ارتباطات خواسته لیست شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را که به اینترنت بدون محدودیت دسترسی دارند، اعلام کند.

در متن نامه حسین اسلامی، رئیس هیئت مدیره سازمان نصر تهران آمده است: «مستحضرید که این سازمان، مخالف محدودیت‌های اعمال شده چند ماه اخیر است و آن را به نفع کسب‌وکارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نمی‌داند. علاوه بر آن، این سازمان معتقد است که بهم خوردن بی‌طرفی شبکه و وجود سطوح دسترسی مختلف کسب‌وکارها به اینترنت، بر هم زننده تعادل بازار است.»

 

نامه سازمان نصر تهران

 

در بخشی از این نامه نیز آمده که سازمان نصر تهران «این حق را برای اعضای خود قائل است که اطلاعات دقیقی از این موضوع داشته باشند، تا بتوانند بر اساس آن برنامه‌ریزی‌های لازم را برای کسب‌وکار خود انجام دهند. لذا خواهشمند است در مورد صحت وجود یا عدم وجود چنین رویه‌ای اعلام نظر فرموده و در صورت تایید، دستور فرمایید تا لیست شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که دارای این دسترسی هستند، را به این سازمان اعلام فرمایند. پیشاپیش از حسن توجه جنابعالی کمال تشکر را دارد.»

اسلامی در این نامه نیز تاکید کرده است که «پس از محدودیت‌های ایجاد شده در دسترسی به اینترنت، اخبار واصله، اشاره به درخواست دسترسی برخی نهادها، دستگاه‌ها، شرکت‌های نرم‌افزاری و… به اینترنت بدون فیلتر دارد» و بنابراین این سازمان خود را موظف می‌داند که پیگیری‌هایش را در مورد شفاف‌سازی دسترسی به اینترنت بدون فیلتر ادامه دهد.


ارتباط‌‌با‌ما : 
تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰
نشانی : خیابان جمالزاده‌شمالی بعد از بلوار‌کشاورز پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵
شبکه‌های‌اجتماعی‌پردیس‌فناوری‌کیش :
سامانه‌آموزش‌مجازی‌رهیاران : www.rahyaranlms.ir 
کانال‌تلگرام kishtech@ 
 اینستاگرام    rahyaranlms            kishtech.ir  
آپارات kishtech