دوره آموزش خصوصی زبان ژاپنی برگزار شد

دوره آموزش خصوصی زبان ژاپنی برگزار شد

پردیس فناوری کیش_طرح مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت_دپارتمان زبانهای خارجی :

یادگیری زبان ژاپنی به دلیل خاص بودن این زبان بسیار دشوارتر از زبان های دیگر می باشد. در نتیجه روش یادگیری این زبان بسیار حائز اهمیت بوده و زبان آموزان با استفاده از یک آموزش کاربردی می توانند در یادگیری این زبان به موفقیت برسند. پردیس فناوری کیش با بهره مندی از دپارتمان مجزا زبان ژاپنی زمینه را برای یادگیری این زبان را فراهم کرده است .

کلاس های زبان ژاپنی کیش تک به صورت خصوصی و نیمه خصوصی به دو صورت آنلاین همزمان و آنلاین غیرهمزمان برگزار می شود. پردیس فناوری کیش با  سابقه تدریس زبان های خارجی از جمله زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ترکی استانبولی، اسپانیایی، ایتالیایی و.. با بهره گیری از روش های نوین به آموزش مکالمه محور زبان با متدهای بروز و منابع مفید و کاربردی پرداخته است.

آموزش زبان ژاپنی در کیش تک برای تمامی سطوح و تمامی سنین برگزار می شود و این کلاس ها به صورت مستمر توسط سوپروایزرهای زبان ژاپنی نظارت شده و برای بهبود آنها اساتید نیز موظف به ارائه گزارش جلسه ای هستند.

کلاس های آمادگی آزمون ژاپنی و آزمون های آزمایشی زبان ژاپنی نیز برای آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان ژاپنی برگزار می شود. در پایان دوره آموزشی مدرکی معتبر از سمت پردیس فناوری کیش که دارای مجوز لازم می باشد به زبان آموزان اعطا خواهد شد. در پایان هر دوره نیز امتحانات منظم آنلاین برگزار می شود و نتایج آن در کمترین زمان به اطلاع زبان آموزان خواهد رسید.

یکی از ویژگی های بارز این کلاس ها استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در تدریس زبان می باشد تا جذابیت یادگیری زبان را برای زبان آموزان دو چندان شود و یادگیری زبان ژاپنی را برای آن ها آسان تر سازد.

دوره آموزش خصوصی زبان ژاپنی در مورخ 19 فروردین ماه 1400 با حضورشرکت کنندگان  در محل پردیس فناوری کیش برگزار گردیده است و برای ثبت نام و مشاوره رایگان می توانید با کادر ثبت نام کیش تک تماس گرفته و یادگیری زبان ژاپنی را آغاز نمایید.

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۴۹۳۵۲۷      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانی : بلوارکشاورز خیابان ۱۶ آذر انتشارات دانشگاه تهران پلاک ۵۴ طبقه۵ واحد ۹

ثبت نام از طریق سایت زیر 

www.portal.kishtech.ir

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش : 

سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام kishtech@ 

 اینستاگرام    kishtech.ir_             kishtech.ir          

لینکدین      Kishtech .ir