دوره های فنی و مهندسی ویژه با درآمد بالا
بیشتر بخوانید

دوره های جوشکاری،برشکاری و بازرسی زیرآب 1402

پردیس فناوری کیش با همکاری انجمن آهن و فولاد ایراندر جهت ارتقای تخصصی فعالان و صنعت گران فناوری جوش ، ورفع نیاز صنایع مهندسی و فنی مرتبط اقدام به برنامه ریزی و برگزاری اولین پکیج دوره مشترک حرفه ای تئوری و عملی جوشکاری زیر آب نموده است .

دوره لیفت دیزاینر نقشه کشی آسانسور
بیشتر بخوانید

کارگاه نرم افزار لیفت دیزاینر نقشه کشی آسانسور LIFT DESIGNER

کارگاه نرم افزار لیفت دیزاینر نقشه کشی آسانسور LIFT DESIGNER ، با رويكرد كاملا علمي و عملي براي توانمند سازي دانشجويان رشته هاي فني آسانسور، كارآموزان و شاغلين بخش آسانسور و پله برقي  توسط اساتيد برجسته پرديس فناوري كيش برگزار مي گردد .

تبریک به دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب و خواسته های اهالی ورزش از رئیس جمهور
بیشتر بخوانید

تبریک به دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب و خواسته های اهالی ورزش از رئیس جمهور

انتخاب جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، به عنوان رئیس‌جمهور منتخب ملت را تبریک عرض می‌نمایم. امیدوارم که در دوره جدید ریاست جمهوری، شاهد تحولات مثبت و سازنده‌ای در عرصه‌های مختلف کشور باشیم.

دوره آنالیز مقدماتی فوتبال
بیشتر بخوانید

گزارش برگزاری دوره دانش افزایی تربیت مربی آنالیزور فوتبال

به گزارش رسانه آی تی فوتبال: در تاریخ 8 تیرماه 1403 دوره ای تحت عنوان تربیت مربی آنالیزور فوتبال توسط اساتید جناب آقای میلاد بابایی (مربی کنفدراسیون آسیا ، مدرس و آنالیزور حرفه ای فوتبال) و سجاد ایران پور (مربی درجه A کنفدراسیون آسیا و آنالیزورحرفه ای فوتبال) در سامانه آی تی فوتبال برگزار گردید .

دوره معیارسنجی و ارزیابی تمرینات فوتبال ویژه مربیان
بیشتر بخوانید

دوره معیارسنجی و ارزیابی تمرینات فوتبال ویژه مربیان

پایگاه آموزش آنلاین آی تی فوتبال ، این دوره با بررسی عملکرد دقیق بازیکنان توسط مربیان حرفه ای فوتبال، با بهره گیری از استاد برجسته جناب آقای مجید جلالی در آی تی فوتبال برنامه ریزی و به روش آنلاین برگزار می گردد.

کارگاه تکمیلی آنالیز حرفه فوتبال - آی تی فوتبال
بیشتر بخوانید

دوره دانش افزایی تکمیلی آنالیز حرفه ای فوتبال

پایگاه آموزش آنلاین آی تی فوتبال ، در دوره دانش افزایی تکمیلی آنالیز حرفه ای فوتبال مطالب جدید و بروزی که در تحلیل بازی امروز فوتبال شاهد آن هستیم می باشد که به بررسی آموخته های دوره های قبلی و مطالب جدید و بروز در تحلیل فوتبال منتهی می شود و به صورت آنلاین در سامانه آی تی فوتبال برگزار خواهد شد همچنین هدف برگزاری دوره بازآموزی آنالیز مدرن فوتبال جهت ارتقای تحلیلان و آنالیزورهای فوتبال می باشد .

دوره دانش افزایی طراحی تمرین فوتیال آی تی فوتبالkishtech
بیشتر بخوانید

دوره دانش افزایی طراحی تمرین فوتبال

پایگاه آموزش آنلاین آی تی فوتبال ، یکی از مهمترین فاکتورهای مربیگری در فوتبال مدرن، نحوه برنامه ریزی جلسات تمرین، تهیه طرح درس و بطور کلی اصول طراحی تمرین بر اساس شاخص‌های هر گروه سنی می‌باشد. مربیان با استفاده از این مهم می‌توانند در هر سطحی که فعالیت می‌کنند چه در بخش آموزشی مدارس فوتبال و چه در لیگهای حرفه‌ای، توانایی‌ها و مهارتهای بازیکنان خود را ارتقا داده و آماده رقابت کنند.

دوره دانش افزایی گزارشگری فوتبال مقدماتی آی تی فوتبالkishtech
بیشتر بخوانید

دوره دانش افزایی گزارشگری فوتبال (مقدماتی)

پایگاه آموزش آنلاین آی تی فوتبال ، کلاس تحت عنوان اصول هنر تهیه خبر و گزارشگری برگزار می گردد ، در این کلاس قرار است مباحثی چون ؛ آشنایی با مفاهیم و تعاریف خبر و انواع خبر و مخاطب شناسی و اخلاق رسانه ای و تکنیک های خبرنگاری و گزارشگری فوتبال و آشنایی با مهارت های ضروری خبرنگاری و گزارشگری مدرن  زیر نظر مرکز آموزش آی تی فوتبال مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید

برگزاری دوره های ایمنی و بهداشت (HSE)

آموزش و برگزاری دوره های آموزشی یکی از مباحث مهم در حوزه آموزشی های ایمنی، HSE، بهداشت، محیط زیست بوده که می تواند به حفظ و ارتقای سلامت نیروی انسانی و حفظ محیط زیست منجر شود. نیروی انسانی در تمامی کشورها، علی الخصوص کشورهای در حال توسعه، از مهمترین سرمایه های ملی به شمار می […]