حلقه گمشده فوتبال‌لیگ‌برترما

پایگاه‌خبر‌‌آی‌تی‌فوتبال؛

بدون تردید نقش‌آنالیزور در تیم‌های بزرگ بسیار مؤثر و پررنگ است و در حال حاضر باشگاه‌های‌حرفه‌ای از تیم‌های‌آنالیز بسیار قوی بهره‌مند هستند تا در زمین و پیش از آغاز بازی یک گام جلو باشند. اگر فوتبال لیگ‌های‌اروپایی را دنبال کرده باشید، متوجه می‌شوید که آنالیزورها چگونه به مربی‌تیم کمک می‌کنند تا بتواند با استفاده از داده‌های آنها نتیجه‌بازی را به سود خود تغییر دهد.

Analysis of modern football

علم‌آنالیز در فوتبال‌جهان به ‌طور کامل شناخته شده است، اما تیم‌های‌لیگ‌برتر ما کمتر از این علم برای ارتقای جایگاه‌ خود در جدول رده ‌بندی استفاده می‌کنند. به هرحال در بازی‌های لیگ ما کمتر نشانی از علم‌آنالیز دیده می‌شود. یک آنالیزور قبل از هر چیز باید نقاط ضعف تیم خود را برطرف کند، اما در لیگ‌برتر ما آنالیزور خوب عمل نمی‌کند و یا شاید داده‌هایش موثر واقع نمی‌شود. براین اساس تیم‌های‌لیگ‌برتر ما نقاط ضعف‌شان نه تنها در بازی‌های مختلف برطرف نمی‌شود، بلکه در هر بازی مشکل جدیدی هم برای آنها بوجود می‌آید.

براساس تعریف‌آنالیزور در فوتبال روز جهان، یک آنالیزور باید مدارج مختلف آنالیز‌مقدماتی و آنالیز‌پیشرفته و طراحی‌تمرین و دوره‌های دانش‌افزایی را پشت سر بگذارد و مدرک‌معتبربگیرد. بعد از این نوبت به تخصص می‌رسد. یک آنالیزور باید کار با نرم‌افزارهای مختلف مربیگری را بلد باشد و برای گرفتن اطلاعات مورد نظر از بازی‌ها از آنها استفاده کند.

جهت ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر کلیک نمایید :


ارتباط‌‌با‌ما : 
تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰
شبکه‌های‌اجتماعی‌آی‌تی‌فوتبال :
کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 
 اینستاگرام   itfootball.ir  
آپارات itfootball