۴ نکته اساسی برای تجارت ایمن با چین

۴ نکته اساسی برای تجارت ایمن با چین

پردیس فناوری کیش_طرح مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت_گروه مدیریت بازرگانی :

 

سواستفاده و کلاه برداری از افرادی که قصد تجارت در چین را دارند برخی از مواقع به دلیل کمبودآگاهی، مسلط نبودن به زبان چینی یا انگلیسی و … موضوعی آشنا برای بازرگانانی است که اقدام به تجارت با چین می کنند.

 

نتیجه تصویری برای ۴ نکته اساسی برای تجارت ایمن با چین

 

۱- در مرحله اول اطمینان حاصل کنید که آدرس ، شماره تلفن و آدرس ایمیلی که طرف تجاری در فاکتور و لیست عدل بندی کالا در اختیار شما قرار داده به آن شرکت تعلق دارد.

۲- پیشینه تامین کننده خود را بررسی کنید . اگر خودتان نمی توانید دسترسی مستقیم به اطلاعات ثبتی شرکت داشته باشید از یک طرف سوم مانند مشاوران به نام پردیس فناوری کیش بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهد. پردیس فناوری کیش با در اختیار داشتن مشاوران به نام و همچنین اساتید به نامی که دفاتر تجاری  در شهرهای شانگها و گوانجو  و پکن می تواند آماده ارائه خدمات اعتبارسنجی هستند به شما معرفی مینماید .

۳- با فروشنده چینی خود قرار ملاقات حضوری ترتیب دهید تا شناختی مستقیم از تامین کننده خود به دست آورید. همراه داشتن مترجم چینی در این قرارملاقات می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند تا اطلاعاتی کامل از ماهیت واقعی فروشنده خود به دست آورید. پردیس فناوری کیش با آماده ارائه خدمات مترجم چینی زبان به بازرگانی است که قصد مذاکره با شرکت های چینی را دارند.

۴- قبل از بارگیری اجناس خود را معاینه و بازرسی کنید . اگر شما یک خریدار هستید می توانید با سفارش دادن یک بررسی قبل از بارگیری، از خود در برابر کیفیت ضعیف محافظت کنید . شما می توانید از شرکت های بازرسی بین المللی درخواست کنید تا قبل از بارگیری نسبت به بازرسی کالای خریداری شده اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایجاد تجارتی ایمن با چین میتوانید در کارگاه آشنایی با تجارت چین شرکت نمایید

 

ثبت نام در کارگاه آشنایی با تجارت چین

 

 

ثبت نام در کارگاه آشنایی با تجارت چین