گالری موبایل خود را متحول کنید

 پردیس فناوری کیش: دانلود نرم افزار گالری در کنار گالری اصلی گوشی موبایل جذابیت بسیار زیادی دارد. این نرم افزار ها که ماهیت یکسانی دارند شرایط جالبی را برای کاربران ایجاد می کنند و محیطی خاص را برای آن ها فراهم کرده تا بتوانند به بررسی تصاویر خود بپردازند. این نرم افزار ها به صورت عمومی رایگان هستند یا با قیمت کمی می توان آن ها را خریداری کرد.

نرم افزار SB STUDIO GALLERY

این نرم افزار رقیب جدی برای گالری اصلی گوشی محسوب می شود. با استفاده از این نرم افزار می توانید به سادگی هر چه تمام تر به فیلم ها و تصاویرتان دسترسی داشته باشید و ان ها را در محیطی زیبا به نمایش بگذارید. این نرم افزار توسط SB studio توسعه پیدا کرده و در اختیار کاربران قرار می گیرد. . این نرم افزار با بهره مندی از یک محیط گرافیکی یک دسترسی نامحدود را برای کاربرانش فراهم می کند.نکته جالب توجهی که پس از دانلود نرم افزار گالری یاد شده به دست می آورید می توان برای رد شدن خودکار تصاویر از قابلیت اسلاید شو همراه با انیمیشن های بهره ببرید و مطمئن باشید که تجربه ای جدید در این زمینه را کسب خواهید کرد.

برخی از ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است:

ایجاد آلبوم تصاویر زیبا و خاص خود

انتخاب بهترین تصویر از فولدر خصوصی ایجاد شده

آلبوم تصایر سلفی گرافته شده

ابزار پر کاربرد ویرایش تصاویر نظیر برش، چرخش و …

افکت و پس زمینه های زیبا برای قرار دادن بر روی تصاویر

 

نرم افزار VYOMY GALLERY PRO

دانلود نرم افزار گالری یاد شده بسیارمهیج خواهد بود. این نرم افزار توسط  TVK توسعه پیدا کرده و در دسترس کاربران قرار می گیرد. یکی از برترین دلایل پر طرفدار بودن این برنامه به نسبت دیگر نرم افزار های مشابه حالت سه بعدی نمایش تصاویر می باشد که باعث می شود تا کاربر هیچ گاه از مشاهده فایل های چند رسانه ای خود خسته نشوند و در هر بار اجرا تازگی تصاویر را حس کند. چندین سبک مختلف سه بعدی در لیست امکانات به چشم می خورد که استفاده از هر کدامشان به شما بستگی دارد و تنها کافیست تا از طریق تنظیمات گزینه مورد علاقتان را برگزینید.

برخی از ویژگی های زیر به شکل زیر است:

نمایش تصاویر فایل های موجود در حافظه به صورت سه بعدی در سبک های مختلف

تغییر سبک پخش تصاویر بر اساس موقعیت جغرافیایی

مرور تصاویر خود از جایی که برنامه متوقف شده است

شناسایی سریع و هوشمندانه پوشه های حاوی تصاویر

امکان مخفی کردن تصاویر به وسیله پین کد