توافق مرتضی پورعلی‌گنجی با پرسپولیس حاصل شد.

توافق با پرسپولیس حاصل شد/ بازیکن ملی‌پوش با قراردادی ۲ ساله سرخپوش می‌شود

مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم ملی را باید یکی از اولین خرید پرسپولیس برای فصل آینده دانست.

توافق با پرسپولیس حاصل شد/ بازیکن ملی‌پوش با قراردادی ۲ ساله سرخپوش می‌شود

خبرورزشی –همانطور که چندی قبل خبر دادیم مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم ملی که چند ماه قبل قراردادش را با شنژن چین فسخ کرد، مذاکراتش را برای پیوستن به پرسپولیس آغاز کرد تا فصل آینده پیراهن سرخ بر تن کند. مرتضی طی چند روز گذشته چند بار با مدیرعامل پرسپولیس صحبت‌های لازم را انجام دادند و به توافقات خوبی هم رسیدند.

در دو جلسه اول مذاکرات، توافقات کلی حاصل شد ولی چند روز قبل توافق روی جزئیات هم بدست آمد و پورعلی‌گنجی موافقت خود را برای پیوستن به پرسپولیس اعلام کرد. مرتضی که قبلا هم سابقه کار با یحیی گل‌محمدی را در کارنامه دارد، ارتباط بسیار نزدیکی با سرمربی پرسپولیس دارد و حتی مدتی هم با این تیم تمرین می کرد تا به شرایط آرمانی برسد.

پورعلی‌گنجی بعد از مصدومیت سنگینی که برایش به وجود آمد و عمل جراحی که انجام داد، مدت‌هاست که تمرینات خود را به صورت فشرده انجام می دهد تا مشکلی برای بازی کردن نداشته باشد. مرتضی که در مصاحبه‌های خود هم از علاقه به پرسپولیس و بازی در این تیم صحبت کرد، دوست دارد در سال منتهی به جام جهانی به صورت فیکس به میدان برود تا بتواند یکی از مسافران تیم ملی برای جام جهانی باشد. پورعلی‌گنجی در مذاکراتی که با پرسپولیسی‌ها انجام داد، به توافق نهایی رسید و قرار است تا چند هفته دیگر این موضوع به صورت رسمی اعلام شود. پرسپولیس در این فصل به شدت در خط دفاعی مشکل داشته و عملکرد خط دفاعی این تیم اصلا خوب نبوده است.

با آمدن پورعلی‌گنجی به احتمال فراوان خط دفاع پرسپولیس سر و شکل بهتری خواهد گرفت، هرچند مرتضی مدت زیادی است که از شرایط مسابقه به دور است. نکته جالب در خصوص پورعلی‌گنجی این است که او  یکی از بازیکنانی بود که هر ساله موقع نقل و انتقالات صحبت از پیوستنش به پرسپولیس به میان می‌آمد. مرتضی که از نفت تهران چهره شد و به تیم ملی رسید در سال‌های اخیر ترجیح داد فوتبالش را خارج از ایران دنبال کند و به لحاظ مالی قراردادهایی به مراتب بهتر از لیگ ایران ببندد.

پورعلی‌گنجی  از زمان حضور برانکو در پرسپولیس  هر ساله در لیست نقل و انتقالات این تیم قرار می‌گرفت ولی به دلیل داشتن قرارداد یا پیشنهادهای بهتر قید بازگشت به ایران را می‌زد، ولی حالا در آستانه جام جهانی تصمیم گرفته که به ایران برگردد و در تیم موردعلاقه‌اش بازی کند. گفتنی است قرارداد پورعلی‌گنجی با پرسپولیس ۲ ساله خواهد بود و این بازیکن تا پایان لیگ بیست و سوم بازیکن پرسپولیس خواهد بود.

 


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانی : خیابان جمالزاده شمالی نبش کوچه سرو پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش :

سامانه آموزش مجازی رهیاران www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir          

لینکدین www.linkedin.com​​