خسروی: بهترین داوران برای استقلال و پرسپولیس

عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: خیلی از افراد به من تهمت زدند ولی هر کسی یک ریال خلاف از من دید، از کره زمین می‌روم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی خسروی در حاشیه مراسم اختتامیه جشنواره بهترین‌های صد سال ورزش ایران، درباره درخواست باشگاه‌ها برای قضاوت عادلانه داوران در هفته‌های پایانی لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در جلساتی که در کمیته داوران داشتیم درخواست‌مان این بود بهترین داوران را برای تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تیم‌هایی که در حال سقوط هستند انتخاب کنیم. به داوران سفارش کردیم قدرتمند قضاوت کنند و «ملو» نباشند و آن چیزی که قانون اجازه می‌دهد، انجام دهند.

وی افزود: تیم‌هایی که می‌خواهند قهرمان شوند، خیال‌شان راحت شود و بدانند کمیته داوران عدالت محور است. درست است در فضای مجازی علیه ما صحبت شد و روزی 10 هزار ناسزا به خانواده‌ام و امواتم داده شد ولی بدانند کمیته داوران عدالت محور است و بهترین داوران را برای پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تیم‌های در حال سقوط انتخاب خواهد کرد.

عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد خریداری دستگاه‌های ارتباطی داوران تصریح کرد: دستگاه‌ها خریداری شده است ولی یکسری از آنها جنس‌شان خوب نبوده است. یکسری از داوران دستگاه‌ها را با خودشان به شهرهای مختلف می‌بردند و برخی نیز به صورت مشترک استفاده می‌کنند. قیمت این دستگاه‌ها خیلی گران نیست ولی وضعیت فدراسیون را می‌دانید. وجود این دستگاه‌ها و همچنین سیستم ویدیویی VAR واجب است، هر چند که سیستم ویدویی VAR به این زودی‌ها نمی‌آید.

خسروی در خصوص بحث شکایتش از افرادی که به او اتهام زده‌اند، گفت: عادت دارم همیشه شکایتم را به خدا ببرم. آدم‌های مختلفی سال‌ها به من تهمت زدم ولی علی خسروی هنوز هست و خیلی‌ها فراموش شدند. هر کسی، هر تیمی، مدیری و مقام مسئولی یا نظارتی یک ریال پول خلاف پیدا کرد از ایران که نه، از کره زمین می‌روم. اینها لاف‌های سیاسی و رسانه‌ای است که می‌خواهند تهمت بزنند. نه از کسی می‌ترسم و نه تهمتی می‌زنم و شکایتم را به خدا می‌برم.


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

نشانی : خیابان جمالزاده شمالی نبش کوچه سرو پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش :

سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir 

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir          

لینکدین www.linkedin.com​​​

​​