مشاوره همزمان به صورت ویدئو کنفرانس

 

کاربرد ارائه مشاوره همزمان به صورت ویدئو کنفرانس

در این روش که از مجتمع با شهرک های صنعتی کاربرد دارد مراکز گیرنده مشاوره در ارتباط با مراکز ارائه شده و ارائه دهنده مشاوره ایجاد می شود که هر دوی این مراکز مجهز به سیستم های پیشفته و امکانات ویدئوکنفرانسینگ می باشد متقاضی مشاوره و نیز متخصص مربوطه در زمان و تاریخ مشخص در جلسه مشاوره غیر حضوری و رسمی حاضر می شوند.

 

مزیت های روش مشاوره همزمان به صورت ویدئو کنفرانس

مزیت های این روش وجود امکانات نرم افزارها و سخت افزار ی خاص مناسب انجام مشاوره مانند قابلیت های صوتی و تصویری با تنظیمات پیشرفته مانند اصوات دستگاه و یا بزرگ نمایی تصویر محیطی می باشد همچنین استفاده از وایت برد الکترونیکی متصل به قلم نوری و امکان دریافت فایل های اطلاعاتی و متنی بی رنگ در حین انجام مشاوره، حضوری همزمان چند مشاوره دهنده یا گیرنده مشاوره در این روش امکان پذیر است.

 

سخت افزار های مورد نیاز در ایجاد مشاوره همزمان به صورت ویدئوکنفرانس

امکانات سخت افزار های متفاوتی نیاز است . آنچه به طور متداول استفاده می شود { ۱_کامپیوتر  ۲_اسکنر  ۳_چاپگر  ۴_ قلم نوری  ۵_ دوربین  ۶_میکروفن  ۷_بلندگو} می باشد در صورتی که امکان طراحی مرکز گیرنده و ارائه کننده مشاوره تخصصی مورد نظر باشد استفاده از امکانات پیشرفته تر مانند: دوربین هایی با قابلیت بزرگ نمایی و قابل حرکت به اطراف و نیز قابل تنظیم در نور ها با شدت متفاوت می باشد.

 

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.kishindustry.com مراجعه فرمایید.

 

 

[mx_livechat width="400" height="600"]